Background image

Fotenie

Často kladené otázky. Čokolvek ďalšie sa pýtajte telefonicky alebo mailom.
Čo si obliecť
Na rodinné fotenie alebo portrét
Vhodné sú jemné, pastelové farby, jednofarebné veci alebo jemné vzory. Nie reklamné nápisy a logá či značky, nie výrazné farby a vzory. Najlepšie je priniesť si viac variant oblečenia a nezabudnúť na topánky. Dôležité je, aby ste sa vo vybranom oblečení cítili dobre a krásne. Výborné je zladiť celú rodinu. Vyberte si dve-tri spolu ladiace farby a do tých oblečte celú rodinu.
viac
Biznis portrét
Čo si obliecť na biznis fotenie
Pri tomto fotení záleží od profesie, podľa toho sa vyžaduje formálnejší alebo uvoľnenejší štýl oblečenia. Odporúčam si zobrať viac variant - pre pánov rôzne košele, aj kravatu, a rôzne saká. Vyhnite sa vzorom a jemným pásikom, ktoré môžu urobiť optické mapy na fotke. Pre dámy skôr neutrálne farby, klasika je kostým sukňa ako sako, pokojne aj nohavice a sako. Zoberte si tiež rôzne blúzky, prípadne šaty. Nezabudnite na doplnky, vhodné šperky, kabelka, či okuliare, prípadne pero.
Líčenie
Ak sa budete cítiť krásna, budete taká aj na fotkách
Na bežné rodinné fotenie je vhodné jemné líčenie. Najlepšie je dať sa upraviť u vizážistky, ktorú vám rada odporučím. Aj ak sa bežne nelíčite, použite aspoň make-up, riasenku, lesk na pery a jemne zvýraznite oči. Nezabudnite ani na detaily, ako sú nechty - upravené nechty, prípadne s lakom neutrálnej či priehľadnej farby na fotkách nerušia.
Fotenie detí Bratislava
Fotenie detí Bratislava

A čo
pózovanie?

Poviem vám, ako sa postaviť, nakloniť, vystrieť a usmiať, netreba sa báť.
Fotenie detí Bratislava
Fotenie detí Bratislava

Dezinfekcia

Pretože fotím aj ľudí aj zvieratá, je to pre mňa dosť dôležité.
Ateliér má plávajúcu podlahu, nie koberec, takže sa dá umývať. Mám výkonný vysávač, ktorý používam denne. Na dezinfekciu mám dezinfekčný prípravok s umývacími účinkami na báze aktívneho kyslíka. Chirox sa používa aj v zdravotníctve a vo veterinárnej praxi, nedráždi dýchacie cesty a je bez vône. Deky, šaty a látky pravidelne periem.
Background image
  • Na záver
  • Budem sa snažiť, aby ste si fotenie užili a aby sme vytvorili čo najkrajšie fotky.
  • Teším sa na stretnutie.
  • Vyberte si termín